Html Siteye Yönetim Paneli

Html siteye yönetim paneli işlemleri için genel olarak pek çok kişi tarafından ilgi gösterilmektedir. Yalnız burada algıdan kaynaklanan bir problem bulunmaktadır. Html bir sitenin içerisine herhangi bir yönetim paneli eklenmesi mümkün değildir. Peki html siteye yönetim paneli nasıl yapılır?

Web Siteme Yönetim Paneli Eklemek İstiyorum

Web sitelerine yönetim paneli eklemek için bir programlama dili kullanmak gerekmektedir. Zira bu yönetim panelleri sql, mssql, access… gibi veritabanları kullanarak hazırlandığından, veritabanı kullanan bir yönetim paneli olması için, php, asp, .net gibi bir programlama dili kullanmak gerekecektir. Dolayısıyla, sizler de “web siteme yönetim paneli eklemek istiyorum” gibi bir düşünce içerisindeyseniz, öncelikle web yazılım dilinizi değiştirmeniz ya da geliştirmeniz gerekecektir. Html kullanarak hazırladığınız bir web sitesini nasıl yönetim paneli olan bir siteye çevirebilirsiniz?

  • Php kullanarak, html ile uyumlu çalıştırabilirsiniz,
  • Web sitenizi asp diline çevirebilisiniz,
  • Web sitenizi .net diline çevirebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra, bir veritabanı hazırlayıp, tablolar ve alanlar yardımıyla, yönetim paneli yazılımını hazırlama işlemleriniz başlayacaktır.

Bu yönetim paneli ise tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda şekilleneceğinden, admin paneli yardımıyla dilediğiniz işlemleri gerçekleştirmeniz son derece kolay olacaktır.

Web Sitesine Admin / Yönetim Paneli Eklemek

Eğer yukarıda bahsettiğimiz işlemleri “ben yapamam” “uğraşamam” gibi bir düşünceniz olursa da hemen bizimle iletişime geçebilir, sağ tarafta bulunan teklif formumuzu doldurabilir ve sizin için neler yapabiliriz öğrenebilirsiniz.