Hizmetlerimiz

Genel olarak sosyal medya, SEO, e-ticaret, teknik destek ve dijital pazarlama (internet reklamları) konularında hizmet vermekteyiz. Bu konuları kısaca açıklayarak, sizin için neler yapabilirizi birlikte anlayalım istiyoruz.

Sosyal medya

Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya stratejileri hakkında destek hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet süresince, markanızın, firmanızın sosyal medyadaki tanınırlığını tartışıyoruz. Bilinirliğin üzerine nasıl bir şeyler koyabiliriz, neler yapabilirizi değerlendirerek, size bir sosyal medya stratejisi oluşturuyoruz. Bu stratejiye bağlı kalarak, farklı sosyal medya kampanyaları, sosyal sorumluluk projeleri, sosyal medya paylaşımları planlayarak, markanızın bilinirliği ve güvenilirliğine ekstra güç katıyoruz.

E-ticaret

E-ticaret alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile, kullandığınız e-ticaret sitesini daha erişilebilir, daha kullanılabilir, kullanıcı dostu bir alışveriş sitesi haline getirmeyi planlıyoruz. Öncelikle, sitenizi inceliyoruz, siteniz yok ise, size en uygun sistemi seçmenizde yardımcı oluyoruz. Sonrasında yapılacak işlemleri sizin ihtiyaçlarınıza göre planlamaya başlıyoruz. Burada yapılacak işlemler tamamen sizin ihtiyaçlarınız ve bizden beklentileriniz doğrultusunda belirlenmektedir.

Bazı markalar yalnızca magento, opencart, prestoshop gibi e-ticaret sistemlerinin yalnızca kurulumlarını tercih ederken, diğerleri teknik destek talebinde bulunabilir. Düzenleme, tema ve modül kurulumu hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEO (Arama motoru optimizasyonu)

En çok tercih edilen hizmetlerimizden birisi de SEO (arama motoru optimizasyonu) olarak bilinmektedir. Güncel seo trendlerini yakından takip ederek, bu konular üzerine eğitim alan ekibimiz, sizin arama motorları üzerindeki görünürlüğünüze katkıda bulunarak, web sitenizin arama sonuçlarında, üst sıralarda çıkmasına katkıda bulunuyorlar. SEO çalışmaları birkaç farklı başlığı içerisinde taşımaktadır. Bu sebeple yine e-ticarette olduğu gibi sizin ihtiyacınız doğrultusunda verilecek SEO hizmetine karar verilmektedir.

Teknik destek

E-ticaret siteleri, blog siteleri ve standart web siteleri için teknik destek çok önemlidir. WordPress kullanımı bakımından çok rahat olan bir sistem olsa da ummadığınız anlarda farklı sorunlar da yaşayabilirsiniz. Opencart kurulumları sırasında, magento modüllerini yüklerken ya da prestashop temanızı değiştirirken, onlarca problemle yüzleşebilirsiniz. Bu sebeple, opencart, magento, prestashop ve wordpress teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Problemlerinizi gidermekten ziyade, problem oluşturabilecek noktaların belirlenmesi sayesinde, çok daha rahat bir şekilde işlerinizi yapabileceksiniz.

Dijital pazarlama (internet reklamları)

Günümüz internet dünyasında, SEO dışında kendinizi, firmanızı ve markanızı tanıtmanın en kolay yolu dijital pazarlama ya da bilinen adıyla, internet reklamlarıdır. Google reklamları, instagram reklamları ya da facebook reklamları ile, çok daha kolay bir biçimde potansiyel müşterilere erişebilir, web sitenizin trafiğini yükseltebilir ve markanız ya da firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Dijital pazarlama konusunda profesyonel ekibimizin gerek danışmanlığı, gerekse uygulamalı reklamları ile siz de internet reklamları konusunda bilgi sahibi olarak, sonraki aşamalarda, kendi reklamlarınızı da yapmaya başlayabilirsiniz. İnternet reklamları hizmetimizde profesyonel facebook reklam yönetimi, google ads yönetimi, instagram reklam yönetimi gibi farklı kollar olduğu gibi, genel olarak bütün internet reklamlarınızı, dijital pazarlama stratejinizi de belirleyebileceğimiz ayrı bir hizmetimiz bulunmaktadır.

Eğer bu konulardan herhangi birisinde ya da birkaçı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, bizden bir teklif almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.