Kategoriler

Hizmetlerimiz

Desteğe ihtiyacınız olduğunda birçok kişi ile iletişime geçmeniz mümkün. Web sitesi açmak artık çok kolaylaştı ve kendi sektörüm içerisinde birçok kişi bulabileceğinizin garantisini verebilirim.

Peki benim farkım nedir?

Klasik bir “tecrübe” belirtisi yapmak istemiyorum. Fakat ne yaptığını bilen, bir iş planıyla çalışan, daha önceki tecrübelerini göz önünde bulundurarak iş yapan birisini istediğinizde yanınızdayım.

Tekil konuşmam, yazılarımı tekil olarak yazmamdan kaynaklanıyor. Aslında tek kişilik bir ekip değiliz. Birçok farklı ülkeden farklı kişiler ile birlikte oluşturulmuş bir ekibimiz var. Dolayısıyla iş yoğunluğumuz olsa da yetersiz zamanımız olmuyor.

Aşağıda SEO, dijital pazarlama, web tasarımı, internet reklamları, sosyal medya yönetimi, e-ticaret danışmanlığı gibi birçok hizmet görebilirsiniz. Ufak açıklamalarla neler olduğunu anlatmaya çalışsak da sizleri sıkmadan geçmek istedik. Elbette yapılan işlemler bu kadar kısa detaylara sığmıyor. Uzun soluklu işlemler yapmayı tercih ediyoruz. Zira bahsettiğim gibi belirli bir iş planı oluşturmadan çalışmak istemiyoruz.

Bu şekilde hem müşterimiz hem de biz, neyin ne zaman olması gerektiğinin farkına varıyoruz.

Profesyonellik olarak tanımlağımız şey, aslında bahsettiklerimin bir bütünüdür. Plan, tecrübe ve en önemlisi dürüstlük.

Yapamayacağımız işlere bunu yapamayız diyoruz. Sizlerin sitesine zarar verecek işlemler için uyarıyoruz ve bunu yapmak istemediğimizi belirtiyoruz.

Yapmamızın zaruri olduğu işlemlerde yine size neden sonuç ilişkisine dayalı bir anlatım gerçekleştiriyoruz. Yapmamız gerekiyorsa, iyi olacağından emin isek, sizin sitenizin ihtiyacı var ise, sadece o işlemi ücretsiz olması pahasına yapıyoruz.

Sizleri zor durumda bırakmamak için fiyatlarımızı da çok yüksek tutmuyoruz. Zira biz referanslarla büyümek istiyoruz. Siz büyürken, biz de büyüyoruz.

Merkezimiz yurtdışında Polonya‘da, fakat İstanbul‘da da ofisimiz var.

İşin büyüklüğü veya küçüklüğü ile ilgilenmiyoruz. Bizim için önemli olan başarılı olabileceğimizi inandığımız işleri tercih etmek. Bunun dışında ne sizin zamanınızı ne de paranızı almak istiyoruz.

Bazı hizmetlerimizde, önce işlemleri yapıp başarılı olursak ücreti talep etmeyi seviyoruz. Bu yüzden hayli alacağımız var. 🙂

Bahsettiğim şekilde çalışmak çok da eğlenceli görünmeyebilir. Fakat daha güvenli. O yüzden aşağıda gördüğünüz üzere sizin de

  • Sosyal medya yönetimi uzmanı,

  • Profesyonel SEO,

  • İnternet reklamları uzmanı,

  • Dijital pazarlama uzmanı,

  • Web tasarım uzmanı,

  • E-ticaret uzmanı

ihtiyacınız olduğunda biz hazırız.

SEO

Profesyonel SEO

Her şeyden önce web üzerinde görünürlük çok önemlidir. Web sitesi firmanızın görünen yüzü olduğundan, profesyonel bir çalışma yapılması gereken arama motoru optimizasyonu yani SEO ile çok daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Tasarım

Web Tasarım

Bir web sitesinin ziyaretçiler tarafından olumlu değerlendirilip, getiri sağlamasının en önemli unsurunu web tasarım oluşturuyor. Web tasarım hem masaüstü hem de mobil uyumlu olmalıdır. Siz de profesyonel bir web tasarım sahibi olmak istemez misiniz?

Dijital Pazarlama

İnternet Reklamları

Dijital pazarlama, yani internet reklamları uzmanı tarafından hazırlandığında çok başarılı sonuçlar vermektedir. Reklam gideriniz düşerken, gelirlerinizin artmasını istediğinizde internet reklamları ile ilgili profesyonel uzman desteği alabilirsiniz.

Seo Danışmanlığı

Her şeyden önce web üzerinde görünürlük çok önemlidir. Web sitesi firmanızın görünen yüzü olduğundan, profesyonel bir çalışma yapılması gereken arama motoru optimizasyonu yani SEO ile çok daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, Facebook, Google, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal paylaşım sitelerinin geneline verilen isimdir. İşte bu mecralarda ne kadar doğru yönetim sağlarsanız, o kadar başarılı olursunuz. Sosyal medya yönetimi hizmetimizi deneyin.

E-ticaret

E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı hizmeti ile e-ticaret sitenizde bulunan her noktayı detaylı olarak inceler, yapılması gerekenler hakkında raporlar çıkarır ve sitenizin gelişmesi için önerilerde bulunuruz. Bu işlemler web sitesi satışlarınızın artmasına yardımcı olur.

Opencart Destek

Opencart Destek

Opencart destek hizmetlerimiz kapsamında tema kurulumu, modül kurulumu, hata giderme, geliştirme, güncelleme, tema düzenleme ve benzeri servisler bulunmaktadır. İncelemek için tıklayınız

WhatsApp chat WhatsApp İletişim