Kategoriler

Hizmetlerimiz

Desteğe ihtiyacınız olduğunda birçok kişi ile iletişime geçmeniz mümkün. Web sitesi açmak artık çok kolaylaştı ve kendi sektörüm içerisinde birçok kişi bulabileceğinizin garantisini verebilirim.

Peki benim farkım nedir?

Klasik bir “tecrübe” belirtisi yapmak istemiyorum. Fakat ne yaptığını bilen, bir iş planıyla çalışan, daha önceki tecrübelerini göz önünde bulundurarak iş yapan birisini istediğinizde yanınızdayım.

Tekil konuşmam, yazılarımı tekil olarak yazmamdan kaynaklanıyor. Aslında tek kişilik bir ekip değiliz. Birçok farklı ülkeden farklı kişiler ile birlikte oluşturulmuş bir ekibimiz var. Dolayısıyla iş yoğunluğumuz olsa da yetersiz zamanımız olmuyor.

Aşağıda SEO, dijital pazarlama, web tasarımı, internet reklamları, sosyal medya yönetimi, e-ticaret danışmanlığı gibi birçok hizmet görebilirsiniz. Ufak açıklamalarla neler olduğunu anlatmaya çalışsak da sizleri sıkmadan geçmek istedik. Elbette yapılan işlemler bu kadar kısa detaylara sığmıyor. Uzun soluklu işlemler yapmayı tercih ediyoruz. Zira bahsettiğim gibi belirli bir iş planı oluşturmadan çalışmak istemiyoruz.

Bu şekilde hem müşterimiz hem de biz, neyin ne zaman olması gerektiğinin farkına varıyoruz.

Profesyonellik olarak tanımlağımız şey, aslında bahsettiklerimin bir bütünüdür. Plan, tecrübe ve en önemlisi dürüstlük.

Yapamayacağımız işlere bunu yapamayız diyoruz. Sizlerin sitesine zarar verecek işlemler için uyarıyoruz ve bunu yapmak istemediğimizi belirtiyoruz.

Yapmamızın zaruri olduğu işlemlerde yine size neden sonuç ilişkisine dayalı bir anlatım gerçekleştiriyoruz. Yapmamız gerekiyorsa, iyi olacağından emin isek, sizin sitenizin ihtiyacı var ise, sadece o işlemi ücretsiz olması pahasına yapıyoruz.

Sizleri zor durumda bırakmamak için fiyatlarımızı da çok yüksek tutmuyoruz. Zira biz referanslarla büyümek istiyoruz. Siz büyürken, biz de büyüyoruz.

Merkezimiz yurtdışında Polonya‘da, fakat İstanbul‘da da ofisimiz var.

İşin büyüklüğü veya küçüklüğü ile ilgilenmiyoruz. Bizim için önemli olan başarılı olabileceğimizi inandığımız işleri tercih etmek. Bunun dışında ne sizin zamanınızı ne de paranızı almak istiyoruz.

Bazı hizmetlerimizde, önce işlemleri yapıp başarılı olursak ücreti talep etmeyi seviyoruz. Bu yüzden hayli alacağımız var. 🙂

Bahsettiğim şekilde çalışmak çok da eğlenceli görünmeyebilir. Fakat daha güvenli. O yüzden aşağıda gördüğünüz üzere sizin de

  • Sosyal medya yönetimi uzmanı,

  • Profesyonel SEO,

  • İnternet reklamları uzmanı,

  • Dijital pazarlama uzmanı,

  • Web tasarım uzmanı,

  • E-ticaret uzmanı

ihtiyacınız olduğunda biz hazırız.

SEO

İnternet sitelerinin varlığı sıradanlaşmaya başladığından itibaren, arama motorlarındaki görünürlüğün önemi artış göstermiştir. Zira o kadar çok web sitesi var ki, insanlar da aradıkları şeyleri hemen ilk sayfalarda bulunan siteler arasından seçiyorlar. Dolayısıyla arama motoru optimizasyonu (SEO) artık her internet sitesi için büyük önem arz etmektedir.

Siz de profesyonel SEO desteğini bize ulaşarak alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, genel olarak internet reklamlarına verilen isim olarak tanımlanabilir. İnternet reklamları ile günlük hayatta mesafelerin önemi olmaksızın, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanız sağlanır. Örneğin Facebook, Google, Twitter, Instagram reklamları ile işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirip büyütmek güzel olmaz mıydı?

Profesyonel sosyal medya, internet reklamları yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın sosyal medya üzerindeki bilinirliğini artırmak çok önemli bir hale geldi. Paylaşımlar, gönderiler, videolar ve bunun gibi belirli bir plana dayalı sosyal medya yönetimi anlayışı, firmanız için yeni müşterilere ulaşma açısından oldukça gerekli bir durumdadır. Doğru bir sosyal medya yönetimi ile, çok daha hızlı bir büyüme gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel sosyal medya yönetimine ihtiyaç duyduğunuzda, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret Danışmanlığı

2018 yılı itibariyle e-ticaret bütün dünya ile birlikte Türkiye’de de önemli bir yer edinmeye başladı. Her ne kadar biraz ağırdan bu sektöre yerleşmeye başlasak da önümüzdeki yıllarda offline alışverişin düşüş gösterdiği, online alışverişin ise trendleştiği bir dönemi yaşayacağımız aşikar. E-ticaret sitelerinin başarılı olmaları için profesyonel iş planları, web sitesi ve içerik yöneticiliği çok önemli başarı hikayelerinin oluşmasına sebep olmaktadır.

Siz de e-ticaret sitenizin geliştirilmesi adına danışman ihtiyacı duyarsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Magento Destek

Online alışveriş sitelerinin en önemli sistemlerinden birisi olan Magento, Türkiye ve dünya üzerinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Gelişmiş bir e-ticaret sistemi arayışında olan orta ve büyük ölçekli firmalar için Magento harika bir yönetim anlayışı sunmaktadır. Fakat Türkiye’de Magento e-ticaret sistemi desteği bulmak kolay olmadığı gibi, bu işi gerçekten yapabilen kişilere ulaşmak da ayrı bir derttir. İşte biz de yıllardan beri kullanmakta olduğumuz Magento sisteminin Türkçe desteğini sizlere ulaştırmak üzere buradayız.

Magento destek arayışında olanlar için profesyonel Türkçe magento desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opencart Destek

Opencart Türkiye’de en çok tercih edilen e-ticaret ve online alışveriş sitesi sistemidir. Hazır ve ücretsiz bir yapı olması nedeniyle e-ticaret sitesi açmak isteyenler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Fakat ekstra isteklere yanıt verebilmesi için destek alınması sistemin işlerliği ve kaliteli bir sonucun ortaya çıkması açısından son derece önemlidir. Opencart açık kaynak kodlu bir yazılıma sahip olduğundan, iyi bir düzenleme ile son derece başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir sistemdir.

Opencart modül, tema, düzenleme, yükseltme ve diğer opencart destek hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat WhatsApp İletişim