Google SEO herkes tarafından merak edilen bir işlem haline geldi geleli, birçok kişi de “google seo” uzmanı olarak piyasada yerini aldı. Biz de sizler için nedir bu Google SEO, nasıl yapılır? Kimler için gerekli, kimler için önemlidir? sorularını yanıtlamak üzere kolları sıvadık.

Google SEO diye bir şeyler aslında yoktur, olmamıştır! Seo daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere, yalnızca Google değil, bütün arama motorlarına yönelik yürütülen bir web sitesi optimizasyon çalışmasından ibarettir. Yani bu arama motoru yandex olabilir, yahoo olabilir, bing ya da diğerlerinden herhangi birisi olabilir. Önemli olan da zaten, yalnızca Google olarak değil, her türlü arama motoruna yönelik optimizasyon işlemini başarıyla tamamlayabilmektir.

Google SEO Çalışması

Seo çalışmaları yapılırken, arama motorlarına yönelik olarak farklı çalışmalar yapılabilmektedir. Bununla birlikte aylık seo çalışması, yıllık seo çalışması, 4 aylık seo çalışması, seo analizi, seo danışmanlığı gibi genel seçenekler bulunmaktadır.

Sizler de ister Google SEO, isterseniz de gerçek anlamda SEO çalışması yaptırmayı düşünüyorsanız, web sitesi / SEO teklif formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.