Anasayfa
SEO Uyumlu Makale Tanıtım Yazısı Fiyatları
Seo Uyumlu Makale

Seo Uyumlu Makale Fiyatları

Makale fiyatları konusuna geçmeden önce, makale ve tanıtım yazısının web siteniz üzerindeki etkilerinden bahsetmek istiyorum.

Günümüz web sitelerinde içeriklerinde makale olmazsa olmazların başında gelmektedir. Özgün makale yazımı ve tanıtım yazısı, web sitesi içeriğine olumlu yönde katkıda bulunmaktadır.

Bu sebeple makale yazımı ve tanıtım yazısı faaliyetleri son derece ciddi bir sektör halini almıştır. Fakat makale ve tanıtım yazısı yazılırken belli kriterlere de dikkat etmek gerekmektedir. Örneğin makale ya da tanıtım yazısı içerisinde geçen kelime sayısı. Elbette makale fiyatları bahsedilen kelilme sayısına bağlı olarak değişim göstermektedir. Fakat yine de kelime sayısı yükseldikçe, makale fiyatları, tanıtım yazısı fiyatlarının düşeceğini unutmamak gerekir. Yani aslında 200 kelimelik bir makale 20 Türk Lirası civarında iken, 300 kelimeye çıkarıldığında bu fiyat 25 Türk Lirası olacaktır.

Yazıların seo uyumlu olması sizin için çok önemlidir. Seo uyumlu makale, tanıtım yazısı özellikle web siteleri için büyük avantaj yaratacaktır.

Sözün özü makale fiyatları konusunda size verebileceğim tavsiye kaliteyi de göz önünde bulundurarak, daha yüksek kelimeli makaleleri seçmeniz olacaktır.

Seo Uyumlu Tanıtım yazısı fiyatları

Tanıtım yazısı fiyatları, diğer yazı türlerinde olduğu gibi kelimeye bağlı olarak değişim göstermektedir. Minimum sözcük kullanımı 200 ile başlarken, 400 sözcüğe kadar ulaşabilen tanıtım yazılarında, içeriğin kalitesi kadar, kodlamanın da önemi bulunmaktadır.

Kodlama derken kafanızda soru işareti bırakmamak adına bunu açıklama gereği duyuyorum.

Google yazıları okurken, nerede virgül, nerede vurgu yapılmış dikkate alabilmektedir. Seo uyumlu tanıtım yazısı hizmetlerinde genel olarak uyulması ve dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi Türkçe kurallarına uygun olarak hazırlanması gerekliliğidir. Dolayısıyla bir tanıtım yazısı fiyatı alırken, karşı tarafın konuşmalarından veya yazılarından fikir elde edebileceğinizi unutmamanızı öneriyorum.

Profeyonel tanıtım yazısı veya makale yazımı fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ya da benimle görüşmeye sağ alt tarafta bulunan iletişim kutucuğundan başlayabilirsiniz. :)

Bildiğiniz ve sürekli tekrarladığım üzere, makale yazdırmak isteyenler ya da tanıtım yazısı hizmetini talep edenler için şehir sınırlaması gibi bir seçeneğimiz yoktur. Yani İstanbul, Ankara, İzmir ya da herhangi bir yerde olmanız dolayısıyla, "Hayır İstanbul makale yazmıyoruz" ya da "Ankara tanıtım yazısı yazamayız" gibi bir şey duymayacaksınız. Bu sebeple, ister İstanbul, ister Ankara isterseni de diğer illerde olun, profesyonel tanıtım yazısı ve profesyonel makale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Makale Fiyatları
  • 200 Kelime - 20 TL / Tane
  • 300 Kelime - 25 TL / Tane
  • 400 Kelime - 30 TL / Tane
Tanıtım Yazısı Fiyatları
  • 200 Kelime - 20 TL / Tane
  • 300 Kelime - 25 TL / Tane
  • 400 Kelime - 30 TL / Tane
Seo Uyumlu Tanıtım Yazısı
  • Aylık 15 Adet - 250 TL
  • Aylık 20 Adet - 275 TLı
  • Aylık 30 Adet - 300 TL

Paylaşmak Güzeldir


Son Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site
Seo ve seo uyumlu web sitesi hazırlanması, tasarl... SEO Uyumlu Web Sitesi
SEO, Google SEO nasıl yapılır Kimler içindir? Seo ... SEO