Anasayfa
Makaleler
SEO Fiyatları
SEO Fiyatları

SEO Fiyatları

SEO fiyatları, web sitesi için seo çalışması yaptırmak isteyenleri aslında kişilerin duymaktan korktukları son noktadır. Fiyat bilgilerine gelene kadar seo hakkında öğrenilmesi gerekenler son derece eğlenceli olsa da konunun ve sonuçların önemi itibariyle, fiyatlar da biraz yüksek çıkabilmektedir. Peki bu fiyatlar neye göre nasıl değişmektedir?

 

SEO Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

 

Seo çalışması fiyatları hesaplanırken, web sitesinin şu anda sabit durumu, kod içeriği, web sitesi içeriği, tasarımı, arama motorlarındaki durumu gibi birçok özellik gözden geçirilerek hesaplanmaktadır. Yani aslında standart bir seo çalışması fiyatı bulunmamakla birlikte, "arkadaşım seo çalımasını x liraya yaptırdı, sizin fiyatınız neden bu kadar yüksek?" gibi soruları sormaan önce de incelenmesi gereken önemli noktalardandır.

 

Bununla birlikte çalışacağınız kişinin daha önceki yaptığı çalışmalar fiyatın yükselme sebeplerinden olabilmektedir. Şimdi burada da kalite farkı ve markalaşma ön plana çıktığında 3  - 5 lira oynamalar mümkün olabilmektedir.

 

Ortalama seo fiyatları web sitenin konusuna göre haftalık, aylık ve yıllık olarak değişebilmektedir. En çok tercih edilenlerden birisi aylık seo çalışması olarak bilinen bir nevi kadrolu seo çalışanı olarak işe alım şeklinde olandır. Sürekli raporlama ve çalışmaya dayalı bu sistem ile genel olarak son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

SEO Çalışması Fiyatları

Örnek olarak aylık seo çalışması fiyatlarını söylemek gerekir ise, 750 TL ile 1500 TL arasında anahtar kelimelerin durumu ve web sitesinin hali hazırdaki konumu ile değişkenlik gösterebilmektedir.


İstabul, Ankara, İzmir nerede olduğunuzla ilgilenmiyoruz. Yalnızca hedeflerinize odaklanmış durumdayız. Sizler de seo fiyatları ve arama motoru optimizasyonu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Görüşmek üzere :) 


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site