Anasayfa
Makaleler
Reklam Ajansı Ankara
Reklam Ajansı Ankara

Reklam Ajansı Ankara

Merhaba,

Uzun süredir yazmadığım yazılarımı düşünerek bir deneme yazısı ile işe koyulmak istedim. Bugünkü konumuz seo denemesi. Seçtiğim konu ise "reklam ajansı Ankara"... Peki neden? 

Reklam ajanslarının oldukça ciddi bütçeler ayırdığı Google Reklamları olayında, acaba reklamsız bu ajanslarla baş edilebilir mi? Örneğin "Reklam Ajansı Ankara" gibi bir arama sonucuna, bu konu ile ilgisiz de olsa, herhangi bir site yerleşebilir mi? Bu arama sonuçlarında nereye kadar yukarıya çıkabilir? Gibi soruların cevaplarını bulmak adına bir deneme yapıyorum. 

Öncelikle reklam ajanslarının çabalarını takdir ettiğimin bilinmesini istiyorum. Fakat sonuç olarak en iyi reklamın da "seo" yani "arama motoru optimizasyonu"ndan geçtiğini artık hepimiz gayet iyi biliyoruz.  Bu sebep ile yapmaya çalıştığımız şey, kocaman bütçeli kuruluşlara karşı, Jurgen Klopp tarzı özkaynak düzeni ile bütçesi ve maliyeti düşük şekilde başarıya ulaşmaktır.

Hepinizin bildiği üzere, "seo nasıl yapılır?" ya da "google seo nasıl yapılır?" aramalarında birinci sayfada göründüğümden, acaba ben mi abartıyorum diye düşünmeye başladım. Sonuç olarak bu zor görevi denemeye karar verdim. 

Yalnızca bu yazı sayesinde eğer reklam ajansı ankara gibi aramalarda Google aramaları içerisinde birinci sayfada görünmeye başladıysam, lütfen benimle iletişime geçiniz. 

Bu arada iyi bir reklam ajansı arayışı içerisinde olanlar için, şu adresi de vermeden geçemeyeceğim...

Bigs Creative Reklam Ajansı, kurumsal kimlik tasarımları, menü tasarımları, web tasarımları ve Başak BAŞARAN tarafından yapılan özel gün fotoğrafçılığı hizmetleri ile oldukça başarılı işler çıkarıyor... 

Malumunuz üzere kurumsal kimlik tasarımı ya da menü tasarımı ve hatta özel gün fotoğrafçılığı hizmetlerini veremiyorum. İşte tam bu noktada Bigs Creative Reklam Ajansı araya girebilir...

Ayrıntılı bilgilere ulaşmak için, 

http://bigscreative.com

adresine koşturarak girebilirsiniz... 

Bir sonraki yazımda tekrar görüşmek üzere, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dilerim...

 

Ümit DEĞERLİ


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site