Anasayfa
Makaleler
Mobil Uyumlu Site
Mobil Uyumlu Site

Mobil Uyumlu Site

Mobil uyumlu site önceleri çok önemsenmezken, özellikle yarın (21.04.2015) itibariyle çok daha önemli olmaya başlayacak. Bunun sebebi seo işlemleriyle ilgilenen kişiler ve en çok tercih edilen arama motoru olan Google'ın yeni bir algoritma mantığına geçişinde saklı olacaktır. Yani yarından itibaren, mobil uyumlu siteler Google üzerinde seo bakımından ekstra bir puanla hareket etmeye başlayacağından, daha üst sıralardaki yerlerini alacaklardır.

Mobil uyumlu site fiyatları

Mobil uyumu site fiyatları iki yönlü olarak değişim gösterecektir. Çünkü mobil uyumlu site için izlenmesi gereken iki farklı yol bulunmaktadır. 

  1. Eski sitenizin mobil uyumlu hale getirilmesi,
  2. Yeni bir web sitesi tasarlanarak, mobil uyumlu halde teslim edilmesi.

Sizler de mobil uyumlu bir site yaptırmak istiyor ya da web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeyi düşünüyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Unutmayın ki, yarından itibaren mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece önemli olmaya başlıyor. Sizler de hızlı davranarak, hem google seo hem de mobil uyumlu site anlamında bir adım öne geçebilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site