Anasayfa
Makaleler
Magento Destek Tükiye Magento Türkçe
Magento Destek

Magento Destek

Her e-ticaret sisteminde olduğu gibi Magento için de "destek" gereksinimi zaman zaman ortaya çıkmaktadır. Türkiye içerisinde Türkçe Magento destek birimleri profesyonel derecede gelişmediğinden, bu konuda son derece fazla açık kapı ve cevapsız sorular bulunmaktadır. Siz de Magento ile ilgili destek hizmeti almak istediğinizde, Türkiye ve yurtdışında onlarca sistemi başarıyla bitirmiş, isteklerinizi dikkatlice dinleyerek projelendirmeyi bekleyen ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Magento Türkçe Destek

 

Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve kuruluşların en büyük şikayetlerinden birisi "Magento için Türkçe destek bulamıyorum" olmuştur. Bu sorunun önüne geçmek amacıyla ister yeni proje isterseniz de mevcut sisteminizi destekleyecek sertifikalı magento uzmanları ile hemen yanınızdayız. Siz de magento e-ticaret sistemini güvenebileceğiniz ve en önemlisi Türkçe olarak anlayabileceğiniz şekilde kullanmak isterseniz, hemen yan tarafta bulunan teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site