Anasayfa
Makaleler
Hazır web sitesi
Hazır web sitesi

Hazır web sitesi

Hazır web sitesi fiyatları

 

Hazır web sitesi fiyatları genel olarak ucuz, pahalı ya da ücretsiz olarak aramalara takılıyor. Aslında bu şekilde bir arama yapmak yerine, seo uyumlu hazır web sitesi ya da yönetilebilir, yönetim paneli olan hazır bir web sitesi araması yapmak daha mantıklıdır. Gerçi fiyatlar da bu oranda değişim gösterebilecektir. Yine de hazır olan web siteleri ve tasarımlarında fiyatlar bir hayli düşmüş bulunmaktadır. 

 

İşte bu noktada hazır web tasarım sitesi ile ilgili firma ve kuruluşlara yönelik bir kampanya başlatarak, ucuz web sitesi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Peki bu ucuz hazır web sitesi sizin için bir dezavantaj oluşturur mu? Sahip olacağınız bu sitenin özellikleri nelerdir?

 

SEO Uyumlu Hazır Web Sitesi

 

Birçok hazır web sitesinin en büyük sorunu, hızlıca hazırlanmış ve kurallara dikat edilmeden tamamlanmaya çalışılmış olmasıdır. Bu noktada ise arama motoru ile uyumlu çalışabilecek bir yapıdan son derece uzaklaştığını söylemek mümkün. Yani seo uyumlu olarak çalışmaktan çok, zararlı bir hale getirebilmektedirler. Sizler için hazırladığımız  hazır web sitesi şablonu ile yalnızca siteniz seo uyumlu olarak çalışmakla da kalmayacak, sitenizi dileceğiniz gibi yönetebilme şansına sahip olabileceksiniz. 

 

Web Sitesi Yönetim Paneli 

 

Kullanmanız için size sunduğumuz tasarımı hazır ve yönetim paneli bulunan web sitesi ile istediğiniz gibi ürün ekleyebilir, kategorileri optimize edebilir, alt kategori grupları oluşturabilir, farklı sayfalar ekleyebilir, slide yönetimini yapabilir, haber ve duyuru ekleyebilirsiniz. Yani %100 olarak size gerekli olan bütün yönetimi size sunuyoruz. Üstelik bu yönetim paneli hazır bir yazılım değil, tamamen kendimizin hazırladığı bir alt yapı ile mümkün olmaktadır. Admin paneline giriş yaparak her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hazır web sitesi kurulumu

 

Tasarımsal ve yazılımsal olarak hazır hale getirilmiş bir web sitesinin kurulumu ile de sizi uğraştırmak istemediğimizden, kurulumunu tamamen biz üstleniyoruz. Her modülü ve işlemi biz tamamlayıp, size sadece içeriklerini girmek üzere teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, web sitenizde var olmasını istediğiniz bilgilerinizi eklemektir.

 

Web Sitesi Fiyatları

 

Bütün bu özellikleri sizler için 250 TL gibi çok ucuz ve uygun fiyata olacak şekilde belirledik. Sizler de kullanıma hazır, seo uyumlu ve yönetim paneli olan bir web sitesi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hazır web sitesinin demo görüntülerine ulaşmak için lütfen tıklayınız!

 

İl olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Konya nerede olduğunuzun bizim için bir önemi bulunmamaktadır. Yalnızca isteklerinizi bekliyoruz.

 

Görüşmek üzere


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site