Anasayfa
Makaleler
Evden Para Kazanmanın Yolları
Evden Para Kazanmanın Yolları

Evden Para Kazanmanın Yolları

Merhaba...

Uzun zamandır yazı yazmadığımın farkındayım. Bu uzun dönemde de "evden nasıl para kazanabilirim?" "nasıl internetten bir gelir elde edebilirim?" ya da en basitinden "oturduğum yerden para kazanılır mı?" sorularının cevaplarını aramaya başladım. Birkaç web sitesini incelerken, tahmin ettiğiniz üzere birçok farklı yöntem ve teknik ile karşı karşıya geldim. 

Peki nedir bunlar? 

Görüntülü Sohbet ile Para Kazanın

Evet şaka değil. Görüntülü sohbet şirketleri genel olarak müşterilerinin karşılarına çıkaracağı kadınlar için, böyle bir işçi ve eleman alımı yapıyorlar. Enteresan ama gerçek. Yani eğer güzel olduğunuzu düşünüyorsanız ya da en azından makyaj ile bir şeye benzerim ne olacak birkaç saatliğine diyorsanız, görüntülü sohbet, size para kazandırabilecek bir sistem. Günlük muhabbet ediyorsunuz. Facebook şeklinde takılıyorsunuz. Bunun sonucunda bahsedilen rakamlar ise aylık 4000 - 5000 lira civarında oluyor. Çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Devlet memuru bile bu kadar kazanmıyor yahu. Yine de evden para kazanmanın farklı yoları da olduğu unutmamak gerekiyor. Zira ben görüntülü sohbet ile para kazanmak istemiyorum ya da başka türlü evden para kazanabilir miyim? diyorsanız, yazımı okumaya devam ediniz.

İnternette Sohbet Ederek Para Kazanmak

Görüntülü sohbet dışında bir de görüntülü olmayan sohbet ile para kazanılabiliyor. Yani her halukarda, ya çeneniz ya da eliniz yorulacak. Fiziksel olarak bir beden yorgunluğu olmuyor. Aslında gayet avantajlı. Üstelik görüntülü sohbetin aksine, bu sistemde çekirdek çitleyebilir, makyaj yapabilir, tanıdıklarla orta şekerli bir türk kahvesi içmeyi tercih edebilirsiniz. Tabi sohbetin özü ne olacak onu bilmiyorum. "Hayır ben sohbet etmeyi de sevmiyorum!" diyenlerdenseniz, bir sonraki yöntemi okuyunuz.

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmayı kafasına koyan bir kişi için buna ulaşmak çok da zor değildir. Zira doğru yoldan, doğru şekilde ilerler ve acele etmez ise, para desteğini bulabileceği birçok kurum ya da kuruluş olduğu aşikar. Google de bunlardan birisi. 

Yukarıda saydığım iki seçenekten birisini yapmayı istemeyenler için, güzel bir web sitesi hazırlayarak, Google reklamlarına başvurmalarını önerebilirim. Yağmasa da gürleyecektir. Damlaya damlaya göl olacaktır. Sonuç olarak para kazanacağınız güzel bir sisteme sahip olacaksınız.

Saygılar sevgiler.

 


Paylaşmak Güzeldir


Ümit DEĞERLİ

Ümit DEĞERLİ

Bilgisayar Mühendisi, Profesyonel SEO Danışmanı. Polonya'da yüksek öğrenimine devam etmekte olup, web tasarım, web programcılığı, seo danışmanlığı ve bilişim danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır...

Diğer Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site