İçerik Yazarı

İçerik yazarı

İçerik yazarı ya da makale yazarı aramaları son derece sıklaşmış durumdadır. Bunun sebepleri artık internet sitelerinin müşteriye daha hızlı ulaşım sağlaması, bilinirliğin artırılması, sürekli olarak güncelliğin sağlanması ve kaliteli bilginin paylaşımı olarak sıralanabilmektedir.

İçerik Yazarı

İçerik ya da makale yazarı ne iş yapar? Sorunun cevabı aslında çok da zor değil. Birçok web sitesi sahibinin web site içerik editörü arayışları sonucu ortaya çıkmış bir tanımdır. Aslında gazete ve dergilerdeki köşe yazarlarından farkı yoktur. Yalnızca çoğu zaman yazar adı yerine web sitesinin adresi olarak faaliyet göstermektedir.

Makale yazarı web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz konuları orijinal olarak doldurup, bu konuyla ilgili bilgileri ziyaretçiye en doğru ve yalın bir şekilde aktarabilmenizi sağlayacak içeriği hazırlmaktadır. Elbette bu işlem için birçok farklı fiyat seçenekleri de mevcuttur.

İçerik yazısı fiyatları

İçerik yazısı fiyatları öncelikle hangi yazar ile çalıştığınıza bağlı olarak değişir. Web sitesi piyasasında bir şekilde isim yapmış (benim gibi 🙂 ) kişiler biraz daha yüksek ücretler sunup, garantili makale yazıları sunarken, diğer taraftan ne geleceğine güvenemediğiniz farklı kişilerle çalışarak, daha uygun fiyatlara iş yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

Örnek olarak 100 kelimelik bir içerik yazısı 7 – 8 TL olarak fiyatlandırılırken, 200 kelimelik yazılara 10 – 12 TL arasında sahip olabilirsiniz.

Bunların dışında günlük makale yazarı, haber yazarı, haftalık içerik editörü, aylık web sitesi içerik editörü olarak çalışmalar da yapılmaktadır.

Sizler de içerik ya da makale yazarı aradığınızda öncelikle bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Görüşmek üzere 🙂

Tags:
,
Share this post on:

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son twitler

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.