Anasayfa
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hope Creative web tasarım, seo (arama motoru optimizasyonu), reklamcılık, web programları, tasarım, yazılım hizmetlerini profesyonel olarak sürdürmeye devam etmektedir.

En çok tercih edilen hizmetlerimizden bazılarını sol taraftaki menüde bulabilirsiniz...

Listede göremediğiniz işleriniz hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız son derece kolaydır.

Çalışmalarımız internet ile ilgili olduğundan dolayı, şirketiniz türkiyenin neresinde olursa olsun size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin gibi yerlerde olmanız bizim için fark yaratmamaktadır. Bizim farkımız sitenize ulaşımın kolay olmasıdır. Şehir olarak nerede olduğunuzla değil, Google'da nerede olduğunuzla ilgileniyoruz.

Firma Web Sitesi

Firmalar için web sitesi hizmeti öncelikle pazar araştırmasıyla başlamaktadır. Sektörel olarak faaliyet konunuzu oluşturan içeriğin google içerisinde yer aldığı konuma dayalı olarak araştırması yapılarak, sitenizi bir adım ileriye taşıyacak ortamı hazırlama işlemi yapılmaktadır.

Firma Web SitesiSeo analizi aşamasında, web siteniz ve çalıştığınız sektör ile ilgili araştırmalara devam ediyoruz. Bu şekilde kullanılması gereken yöntemler hakkında fikir sahibi olarak, sizi google da ön sıralara taşıyacak en doğru yolu belirliyoruz.

Tasarım aşaması firmanızın logosuna, arama motorları optimizasyonuna, görsel güzelliği sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Web sitesi tasarımı yapılırken, sizlerden de görüş alınarak ilerlenecektir. Bu şekilde hem yönetici hem kullanıcı hem de google seo uyumlu web sitesi oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Yazılım aşamasında, web sitenizin hangi konularda hizmete geçeceğini araştırıyoruz. Bu şekilde sizin için farklı site modülleri oluşturarak, sitenize giren kullanıcıların size daha rahat ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Etkileşimli siteler yaptığımız için firmanız diğer firma sitelerinden bir adım daha önde yer almış oluyor.

Test aşamasında, web sitenizi test etmek üzere sıradan kullanıcılara yönlendiriyoruz. Bu kullanıcıların fikirlerini ve görüşlerini alarak, son bir düzenleme aşamasına geçiyoruz.

Son düzenleme aşaması, sitenizin yayına hazır hale getirildiği aşamadır. Yayınlanan web sitesi tamamen sizin kontrolünüz ile yönetiliyor. Oluşturduğumuz yönetim paneli sayesinde, web siteniz içeriğinde eklentiler yapabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web SitesiŞahsi web siteniz için öncelikle tasarım aşamasını gerçekleştiriyoruz. Tasarımı profesyonel olarak yapan ekibimiz olduğundan, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Kullanılacak stillerden, renklere kadar her şeyini sizin gözetiminiz ve onayınız dahilinde oluşturuyoruz.

Web sitesi yazılımını, sizin ihtiyacınız olan şekilde oluşturuyoruz. Web arayüzü kullanmak istersiniz ya da istemezsiniz, bu tamamen sizin tercihinizle alakalı oluyor. Kazanmak istediğimiz para değil sizlersiniz. Dolayısıyla ne kadar içerikli bir site olacağıyla değil, neler istediğinizle ilgileniyoruz.

Test aşaması, tamamen sizinle birlikte gerçekleştirilen aşamadır. Sizin yönetiminizle gerçekleştirilecek uygulamalar, sizin tarafınızdan kontrol edilip, onaylandıktan sonra web siteniz yayınlanmaya başlanıyor.

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo hizmeti için öncelikle web siteniz inceleniyor. Web sitenizde gerekli görülür ise kodlamalar düzenleniyor. Sayfa içeriğinde değişiklikler yapılarak, başlık ve içerik uyumu sağlanıyor.Seo Ankara

Anahtar kelime analizine tabi tutulan web sitenizde, içerik ve anahtar kelime uyumu sağlanarak, öne çıkmasını istediğiniz kelime üzerinde çeşitli çalışmalar yapılıyor.

Backlink işlemi yapılarak, kaliteli sitelerden backlink almanız sağlanıyor. Bu siteleri özenle seçerek, ileride sitenizin tekrar düşüş yaşaması engellenmiş oluyor.

Gerekli görüldüğü takdirde web sitesi tasarımında değişiklik yapılabiliyor. Zira web sitelerinin kullanıcı dostu olması gerekiyor. Kullanıcılara kolaylık sağlayamayan siteniz var ise bu durumdan kurtarılarak size teslim ediliyor.

Teslim edilişinden itibaren arama motoru optimizasyonu için sosyal ağlar, bloglar ve benzeri olanaklar kullanılarak tanıtım faaliyetleri yönetiliyor.

Özel isteklerinize bağlı olarak arama motoru optimizasyonu sonuçlandırılıyor.

Web Sitesi Tasarım

Siteniz için sektörel ortam incelenerek, renk seçenekleri oluşturuluyor. Renk seçenekleri aynı zamanda firmanız ya da kişisel tercihiniz olan logonuz ile uyumlu hale getiriliyor.Web Sitesi Tasarım Ankara

Kullanıcıların inceleyeceği, merak edeceği ortam hazırlanarak tasarım aşamasına devam ediliyor.

Kullanıcı dostu web sitesi hazırlamak adına, butonların yerleri, arama yapılacak ortamlar, web sayfalarının açıklama kısımları, logo düzenlemeleri gibi seçenekler üzerinde ekstra çalışmalar yapılıyor.

Tasarım aşamasının sonunda, hali hazırda bir web siteniz mevcut ise, siteniz kodlarına giydirme yapılacaktır. Eğer bir web siteniz yok ise sadece tasarım istemeniz halinde teslimatı sizin onayınızla gerçekleştirilecektir.

Eğer yazılım isterseniz de tasarımın içeriğini web yazılım uygulamarında anlatılan işlemler yapılarak teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Web Sitemde Sorun Olduğunda Her An Ulaşabilir miyim?

Evet. Telefonlarımız 24 saat açık durumdadır. Sitenizin işlerliğini sağlamak adına, herhangi bir saatte tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Seo Yapıldıktan Sonra Birinci Sayfada Çıkar mıyım?

Seo uygulamasında sıra ve sayfa garantisi verilmemektedir. Bu şekilde garanti veren firma ya da şahıslara da itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Fakat sitenizde gözle görülür bir yükselme olacağından şüpheniz olmasın.

Arama Motoru Optimizasyonundan Hemen Sonra Yükselir miyim?

Seo sabır isteyen bir iştir. Google belli periyotlarda taramalarını gerçekleştirdiği için, aynı gün yükselme gibi bir şansınız hiçbir zaman olmayacaktır. Bu süre 1 hafta ile 1 yıl arasında değişiklik gösterebilir. Firma web sitenizin daha önceki google arama sonuçlarına göre de bu durum değişebilir. Ancak kesinlikle 1 günde olacak bir işlem değildir.

Yurtdışındayım Web Sitesi Yaptırabilir miyim?

Elbette yaptırabilirsiniz. Web sitesi yaptırmanız için yanımızda olmanıza gerek yok. Teknoloji ile birlikte sizinle görüntülü konferans ve sunumlar ile iletişim sağlayabiliriz.

Türkiye'nin Her Yerine Hizmet Veriyor musunuz?

Evet. Türkiye ve yurtdışında yaşayan herkese hizmet verebilecek kapasitede çalışıyoruz.

Web Sitesi Fiyatları Nedir?

Web sitesi fiyatları yapılacak işleme göre çeşitlilik göstermektedir. Fiyatlara ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemelerimiz banka havalesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Eğer Türkiye içerisinde iseniz, yüzyüze görüşmemiz halinde elden teslim de olabilmektedir.


Paylaşmak Güzeldir


Son Makaleler

Aynı zamanda reklam ajansı olarak da faaliyet göst... Facebook reklamları nasıl verilir
Magento sistemini hali hazırda kullanan kurum ve k... Magento Destek
Android Uygulama Fiyatları E Ticaret Sitesi Androi... android Uygulama Fiyatları
Hazır yönetim panelli web sitesi fiyatları Seo uyu... Hazır Yönetim Panelli Site
Mobil uyumlu site Google seo anlamında son derece ... Mobil Uyumlu Site
Seo ve seo uyumlu web sitesi hazırlanması, tasarl... SEO Uyumlu Web Sitesi
SEO, Google SEO nasıl yapılır Kimler içindir? Seo ... SEO